Hľadanie

Hľadané slovo: hojivy


Kód 1276.-Jemný hojivý zázrak. Liečivý zázrak na báze včelieho vosku a rastlinných olejov s upokojujúcimi, zjemňujúcimi a hojivými účinkami na popraskané pery, opary, kožtičku okolo nechtov či suchú, drsnú a zapálenú pokožku. Objem: 15ml,
bežná cena 7,60 €
naša cena 1,90 €Kód 26891-Ríbezľový hojivý zázrak. Balzam na okamžité zjemnenie, suchej alebo drsnej pokožky na perách, rukách, lakťoch či kolenách, ktorý pomáha udržiavať pokožku hydratovanú. So sladkou, lahodnou vôňou čiernych ríbezlí. Objem:15ml.
bežná cena 5,00 €
naša cena 1,90 €Kód 30861.-Ružový hojivý zázrak Klasický, univerzálny balzam sme obohatili o ružový olej s príjemnou vôňou, ktorý pokožku úžasne zjemní a upokojí. Univerzálny balzam obohatený o voňavý ružový olej. Hydratuje, vyživuje a chráni pokožku, pričom ju zanechá hebkú a hladkú. Objem:15ml.
bežná cena 4,90 €
naša cena 1,90 €Kód 32537.-Hojivý zázrak s organickým medom. Zjemnite a upokojte popraskané pery alebo iné partie tela so suchou či drsnou pokožkou pomocou jemných, ochranných účinkov organického medu, prírodného včelieho vosku a vitamínu E. Hojivý zázrak pomáha hydratovať a zlepšiť ochrannú bariéru pokožky. Pokožka zostane hebká a prevoňaná skutočne nádhernou medovou vôňou. Objem:15ml.
bežná cena 4,90 €
naša cena 1,90 €Kód 33442.-Hojivý zázrak so škoricovým olejom.. Jemný balzam pre veľmi suchú pokožku tváre a tela v novej verzii. Pôvodná receptúra s vitamínom E a prírodného včelieho vosku doplnené prírodným olejom zo škorice, ktorá zmäkčuje pokožku a prepožičiava jemnú vôňu. To dáva jemnosť a hebkosť,chráni a vyživuje. Vhodný pre pokožku pier, rúk, lakťov a nôh. Objem:15ml.
bežná cena 9,90 €
naša cena 1,90 €  Kód 33445.-Čučoriedkový hojivý zázrak. Čučoriedkový hojivý zázrak obsahuje vitamín E, prírodný včelí vosk a vyživujúci olej zo semien čučoriedok. Chráni, hydratuje a zjemňuje suchú, drsnú pokožku a pery. Je obohatený o krásnu ovocnú vôňu čučoriedok. Objem:15ml.
bežná cena 4,90 €
naša cena 1,90 €  Kód 33446.-Brusnicový hojivý zázrak. Legendárne zloženie obsahujúce vitamín E a prírodný včelí vosk, obohatené o olej z brusnicových semien, hydratuje, zjemňuje a chráni suchú, drsnú pokožku a pery. S ovocnou brusnicovou vôňou. Objem:15ml.
bežná cena 4,90 €
naša cena 1,90 €