Parfumová voda Dior Jadore


Oriflame

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kód 26687.-Očný krém proti vráskam Ecollagen. Účinný, ľahký očný krém, obohatený o jedinečný výťažok rastlinných kmeňových buniek, ktorý podporuje tvorbu kolagénu v pleti a vypĺňa vrásky zvnútra. Používajte každé ráno a večer. Premasírujte okolie očí guľôčkovým aplikátorom a zbavte sa vrások, tmavých kruhov a vačkov pod očami. Objem:15ml.
bežná cena 12,00 €
naša cena 4,90 €Kód 30139.-Tonizačná pleťová voda Ecollagen. Prevratná novinka, ktorá je viac než len bežnou tonizačnou vodou. Obsahuje zmes výťažkov rastlinných kmeňových buniek a hydroxikyselín, ktoré udržujú rovnováhu pleti, osviežujú ju, a zároveň odstraňujú odumreté bunky. Leští a vyhladzuje pleť po jej vyčistení, podporuje jej obnovu, a taktiež pomáha redukovať vrásky. Naneste na bavlnený tampón a
bežná cena 13,00 €
naša cena 5,90 €Kód 30140.-Čistiaca emulzia Ecollagen 3v1. Jedinečný, univerzálny produkt s čistiacimi, hydratačnými a protivráskovými účinkami, ktorého zloženie efektívne rozpúšťa a odstraňuje všetky nečistoty a zvyšky make-upu. Nelepivá, dvojzložková receptúra dodá vašej pokožke výživu, pričom ju zanechá na pocit hodvábne hebkú. Pred použitím pretrepte a naneste na pleť s pomocou bavlneného tampóna.
bežná cena 13,00 €
naša cena 6,90 €Kód 30872.-Obnovujúci nočný krém True Perfection. Účinný, výživný krém s ľahkou konzistenciou. Vyhladí prvé mimické vrásky a zdokonalí tón pleti. Pleť bude pôsobiť odpočinutejším dojmom. Nanáša sa na vyčistenú pleť. Objem:50ml.
bežná cena 19,90 €
naša cena 11,90 €Kód 31264.-Ochranný denný krém proti vráskam Ecollagen. Ochranný krém predstavuje kombináciu pokrokového ochranného faktora SPF s účinkom revolučného patentovaného tri-peptidového komplexu s protivráskovým účinkom. Toto ultraľahké fluidum pomáha vypĺňať vrásky zvnútra, a zároveň chráni pleť proti starnutiu v dôsledku slnečného žiarenia i negatívnych vplyvov prostredia. Objem:30ml.
bežná cena 22,90 €
naša cena 8,90 €  Kód 31540.Liftingový denný krém s SPF 15 NovAge Ultimate Lift Advanced. Vysoko účinný spevňujúci denný krém Liftingový AspartoLift patentovaný, technológia a rastlinné extrakty kmeňových buniek obnovujú pevnosť pokožky a jej pružnosť . Má jemnú arómu.Ráno denný krém hydratuje pokožku a chráni ju pred agresívnymi faktormi životného prostredia.Použite denný krém okamžite po použití séra na tvár,
bežná cena 49,90 €
naša cena 17,90 €  Kód 31541.-Liftingový nočný krém NovAge Ultimate Lift. Nočný krém s patentovanou technológiou a AspartoLift Výťažky z rastlín kmeňových buniek aktívne zvlhčuje pokožku a obnovuje jej pevnosť a pružnosť počas spánku. Primárna starostlivosť, v noci vaša pleť odpočíva a zotavuje sa. Zabezpečuje obnovu pokožky a intenzívnu výživu počas spánku a pomáha nočný krém spevniť vašu pokožku.Pokožke sa
bežná cena 49,90 €
naša cena 16,90 €  Kód 31542.-Liftingový očný krém NovAge Ultimate Lift Advanced. Jemný krém s hodvábnou textúrou na základe jedinečnej patentovanej technológie AspartoLift a rastlinný extrakt kmeňových buniek posilňuje, spevňuje a zlepšuje pružnosť pokožky okolo očí, vizuálne omladzujúci vzhľad. Pri pravidelnom používaní výrazne spevňuje pokožku okolo očí, ktorá je pružnejšia a vyhladenejšia.Okamžite robí
bežná cena 26,90 €
naša cena 10,90 €Kód 31545.-Nočný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Nočný krém patentovaným Tri-Peptide technológie a Solanaceae Plant Stem bunkový extrakt koriguje vrásky, upokojuje a osviežuje textúry tón v priebehu času. Intenzívne hydratuje a vyživuje pre jemnú, vláčnu kožu ráno. Jemne parfumované. Objem:50ml.
bežná cena 44,90 €
naša cena 15,90 €Kód 31546.-Očný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Pokrokový účinný očný krém proti vráskam, posilnený o patentovaný komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovca, viditeľne koriguje jemné linky aj vrásky a pomáha redukovať tmavé kruhy a opuch pod očami. Očné partie zostanú hladké a žiarivé. S chladivým guľôčkovým masážnym aplikátorom. Neparfumovaný.
bežná cena 22,90 €
naša cena 7,90 €Kód 31547.-Sérum na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Moderné účinné supersérum proti vráskam, obohatené o patentovaný komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovca. Viditeľne koriguje vrásky, vyhladzuje textúru pleti a osviežuje jej tón. Podporí účinok denného a nočného krému Ecollagen. Jemne parfumované. Objem:30ml.
bežná cena 29,90 €
naša cena 16,90 €Kód 31978.-Denný hydratačný krém NovAge True Perfection. Pokrokový denný krém posilnený o výťažok z hodvábneho stromu a výťažok rastlinných kmeňových buniek z Acai. Ihneď poskytne pleti dlhodobú hydratáciu, dodá jej svieži, žairivý a zdravý vzhľad a časom minimalizuje rozšírené póry. Pomáha oddialiť tvorbu jemných liniek a vrások. Jemne parfumovaný. Objem:50ml.
bežná cena 34,90 €
naša cena 13,90 €Kód 31980.-Obnovujúci nočný krém NovAge True Perfection. Účinný moderný nočný krém, obohatený o výťažok z hodvábneho stromu a kyselinu glykolovú, pomáha zdokonaliť pleť. Dodáva jej svieži, žiarivý vzhľad a zjemňuje jej póry. Okamžite jej dodá vlahu a hydratuje ju po celú noc. Pomáha oddialiť tvorbu jemných liniek a vrások. Jemne parfumovaný. Objem:50ml.
bežná cena 35,90 €
naša cena 13,90 €Kód 31981.-Rozjasňujúci očný krém NovAge True Perfection. Moderný zdokonaľujúci očný krém posilnený o výťažok z hodvábneho stromu a kofeín. Vyhladzuje prvé mimické vrásky a časom pomáha zmenšiť opuch a tmavé kruhy pod očami. Pomáha oddialiť tvorbu vrások. Hodvábna, chladivá receptúra s guľôčkovým masážnym aplikátorom. Neparfumovaný. Objem:15ml.
bežná cena 19,90 €
naša cena 7,90 €  Kód 32627.-Obnovujúci denný krém NovAge Time Restore. Pokrokový hydratačný denný krém na zrelú pleť je posilnený o komplex GenisteinSOY, výťažok z rastlinných kmeňových buniek skorocelu a kyselinu hyalurónovú. Zanecháva pleť pevnejšiu a pružnejšiu, s výraznejšími tvárovými kontúrami. Vyhladzuje hlboké vrásky a redukuje vzhľad pigmentových škvŕn. S ochranným faktorom SPF 15. Objem:50ml.
bežná cena 36,90 €
naša cena 17,90 €  Kód 32628.-Obnovujúci nočný krém NovAge Time Restore. Výživný nočný krém na zrelú pleť je obohatený o komplex GenisteinSOY, výťažok z rastlinných kmeňových buniek skorocelu, olej z čiernych ríbezlí a olej z rastliny Limnathes Alba. Budete mať vďaka nemu hladšiu, pevnejšiu aj pružnejšiu pleť s výraznejšími tvárovými kontúrami a s menej viditeľnými hlbokými vráskami a pigmentovými škvrnami.
bežná cena 29,90 €
naša cena 17,90 €  Kód 32629.-Obnovujúci krém na oči a pery NovAge Time Restore. Vysokoúčinný krém na oči a pery s komplexom GenisteinSOY a výťažkom na rozjasnenie očných partií zvýraňuje kontúry a vyhladzuje hlboké vrásky okolo očí a nad hornou perou. Zmierňuje opuch a tmavé kruhy pod očami. Objem:15ml
bežná cena 17,90 €
naša cena 10,90 €  Kód 32630.-Obnovujúce sérum NovAge Time Restore. Obnovujúce sérum na zrelú pleť s hydratujúcou receptúrou, posilnenou o komplex GenisteinSOY a výťažok sladkého drievka, zdokonaľuje tón pleti a dodáva jej žiarivý, obnovený vzhľad. Obsahuje perleťové zrniečka. Objem:30ml.
bežná cena 29,90 €
naša cena 17,90 €  Kód 32656.-Prejasňujúci čistiaci gél NOVAG Bright Sublime. Krémy prejasňujúci pleť môže používať ktokoľvek, kto sa chce zbaviť hyperpigmentácia alebo nerovnomerného sfarbenia pleti. Tento problém sa môže vyskytnúť v každom veku, s postupom veku však môže byť stále výraznejšie. Pretože sa rovnomerný tón spája s mladším vzhľadom pleti, môžu byť tieto produkty vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú
bežná cena 29,90 €
naša cena 6,90 €  Kód 32657.-Zosvetľujúca tonizačná voda NovAge Bright Sublime. Pokroková tonizačná voda s patentovanou technológiou Multi-Bright a výťažkom z rastlinných kmeňových buniek z gardénie. Účinné zloženie odstraňuje posledné zvyšky nečistôt a zanecháva pleť jasnejšiu, jednotnejšiu a s menej viditeľnými pigmentovými škvrnami. Jemne parfumovaná. Objem:200ml.
bežná cena 29,90 €
naša cena 6,90 €