Parfumová voda Dior Jadore


Oriflame / Oriflame-Ecollagen

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kód 26687.-Očný krém proti vráskam Ecollagen. Účinný, ľahký očný krém, obohatený o jedinečný výťažok rastlinných kmeňových buniek, ktorý podporuje tvorbu kolagénu v pleti a vypĺňa vrásky zvnútra. Používajte každé ráno a večer. Premasírujte okolie očí guľôčkovým aplikátorom a zbavte sa vrások, tmavých kruhov a vačkov pod očami. Objem:15ml.
bežná cena 12,00 €
naša cena 4,90 €Kód 30139.-Tonizačná pleťová voda Ecollagen. Prevratná novinka, ktorá je viac než len bežnou tonizačnou vodou. Obsahuje zmes výťažkov rastlinných kmeňových buniek a hydroxikyselín, ktoré udržujú rovnováhu pleti, osviežujú ju, a zároveň odstraňujú odumreté bunky. Leští a vyhladzuje pleť po jej vyčistení, podporuje jej obnovu, a taktiež pomáha redukovať vrásky. Naneste na bavlnený tampón a
bežná cena 13,00 €
naša cena 5,90 €Kód 30140.-Čistiaca emulzia Ecollagen 3v1. Jedinečný, univerzálny produkt s čistiacimi, hydratačnými a protivráskovými účinkami, ktorého zloženie efektívne rozpúšťa a odstraňuje všetky nečistoty a zvyšky make-upu. Nelepivá, dvojzložková receptúra dodá vašej pokožke výživu, pričom ju zanechá na pocit hodvábne hebkú. Pred použitím pretrepte a naneste na pleť s pomocou bavlneného tampóna.
bežná cena 13,00 €
naša cena 6,90 €Kód 31264.-Ochranný denný krém proti vráskam Ecollagen. Ochranný krém predstavuje kombináciu pokrokového ochranného faktora SPF s účinkom revolučného patentovaného tri-peptidového komplexu s protivráskovým účinkom. Toto ultraľahké fluidum pomáha vypĺňať vrásky zvnútra, a zároveň chráni pleť proti starnutiu v dôsledku slnečného žiarenia i negatívnych vplyvov prostredia. Objem:30ml.
bežná cena 22,90 €
naša cena 8,90 €