Parfumová voda Dior Jadore


Oriflame / Oriflame-Royal Velvet

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kód 22421.-Čistiace mlieko Royal Velvet. Premeňte dennú povinnosť v čistú radosť. Oživujúce mlieko šetrne odstráni make-up a nečistoty. Pleť zanecháva výnimočne jemnú a hydratovanú. S výťažkom z izoflavónov z kosatca. Vhodné na suchú zrelú pleť. Objem:200ml.
bežná cena 9,90 €
naša cena 4,90 €Kód 22423.-Upokojujúci tonizačný gél  Royal Velvet. Kolekcia Royal Velvet patrí už roky k obľúbeným výrobkom. Prichádza zdokonalená, vynovená, aby ešte lepšie spĺňala potreby vašej pleti. Upokojujúca tonizačná voda Royal Velvet. Tonizačná voda so zdokonaleným, upokojujúcim zložením, dokonalo pripraví pleť na nanesenie nočného krému. Tonizačná voda so zdokonaleným, upokojujúcim zložením, dokonalo
bežná cena 9,90 €
naša cena 5,90 €Kód 22424.-Spevňujúci denný krém Royal Velvet so SPF15. Nový, zdokonalený denný krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion, ktorý je kombináciou vzácnych výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Krém s SPF 15 viditeľne omladí a spevní vašu pleť. Objem:50ml
bežná cena 19,90 €
naša cena 7,90 €Kód 22814.-Spevňujúci nočný krém Royal Velvet. Vyskúšajte prepych obohacujúceho krému, ktorý zmäkčí pleť a oživí jej krásu počas noci. Tento luxusný krém regeneruje suchú a zrelú pleť a hĺbkovo ju vyživuje. Obsahuje výťažok z izoflavónov z kosatca. Objem:50ml.
bežná cena 19,90 €
naša cena 7,90 €Kód 22815.-Spevňujúci krém na očné kontúry Royal Velvet. Očný krém Royal Velvet s novým, zdokonaleným zložením na posilnenie a spevnenie očného okolia, redukciu tmavých kruhov a vačkov pod očami. Krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion, ktorý je účinnou kombináciou výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Pleť bude hladšia, pevnejšia, jemné linky a vrásky redukované. Objem:15ml.
bežná cena 7,50 €
naša cena 2,90 €