Značka-Royal Velvet

Usporiadať podľa  
Výrobca  

Čistiace mlieko Royal Velvet.
Kód 22421.-Čistiace mlieko Royal Velvet. Premeňte dennú povinnosť v čistú radosť. Oživujúce mlieko šetrne odstráni make-up a nečistoty. Pleť zanecháva výnimočne jemnú a hydratovanú. S výťažkom z izoflavónov z kosatca. Vhodné na suchú zrelú pleť. Objem:200ml.
bežná cena 9,90 €
naša cena 4,90 €Upokojujúca tonizačná voda Royal Velvet.
Kód 22423.-Upokojujúca tonizačná voda Royal Velvet. Kolekcia Royal Velvet patrí už roky k obľúbeným výrobkom. Prichádza zdokonalená, vynovená, aby ešte lepšie spĺňala potreby vašej pleti. Upokojujúca tonizačná voda Royal Velvet. Tonizačná voda so zdokonaleným, upokojujúcim zložením, dokonalo pripraví pleť na nanesenie nočného krému. Tonizačná voda so zdokonaleným, upokojujúcim zložením, dokonalo
bežná cena 9,90 €
naša cena 4,90 €Spevňujúci nočný krém Royal Velvet
Kód 22814.-Spevňujúci nočný krém Royal Velvet. Vyskúšajte prepych obohacujúceho krému, ktorý zmäkčí pleť a oživí jej krásu počas noci. Tento luxusný krém regeneruje suchú a zrelú pleť a hĺbkovo ju vyživuje. Obsahuje výťažok z izoflavónov z kosatca. Objem:50ml.
bežná cena 19,90 €
naša cena 6,90 €Spevňujúci krém na očné kontúry Royal Velvet
Kód 22815.-Spevňujúci krém na očné kontúry Royal Velvet. Očný krém Royal Velvet s novým, zdokonaleným zložením na posilnenie a spevnenie očného okolia, redukciu tmavých kruhov a vačkov pod očami. Krém je obohatený o komplex Black Iris Infusion, ktorý je účinnou kombináciou výťažkov čierneho kosatca a minerálov. Pleť bude hladšia, pevnejšia, jemné linky a vrásky redukované. Objem:15ml.
bežná cena 7,50 €
naša cena 2,90 €Liftingové sérum Royal Velvet
Kód 22817.-Liftingové sérum Royal Velvet. Sérum na okamžitý lifting a spevnenie kontúr pleti s jedinečným komplexom čierneho kosatca Black Iris Infusion. Sérum zlepšuje pružnosť, intenzívne hydratuje a redukuje vrásky. S otočným kefkovým aplikátorom. Použite pred nanesením denného alebo nočného krému. Objem.30ml.
bežná cena 22,90 €
naša cena 9,90 €Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet
Kód 24547.-Spevňujúce pleťové kapsuly Royal Velvet.Ľahučké, no výnimočne vyživujúce zloženie kapsúl s 5 vzácnymi olejmi a kosatcovým výťažkom zanechá pleť okamžite zamatovo jemnú a hladkú, minimalizuje jemné linky a vrásky. Pre čo najlepšie výsledky po použití kapsuly aplikujte denný alebo nočný krém. Objem:1bal/28 kusov
bežná cena 27,90 €
naša cena 8,90 €


ZjJhN