Parfumová voda Dior Jadore


Revlon-Charlie

O značke Revlon

Parfémy Revlon | Revlon - Pod americkou značkou Revlon sa skrýva prvotriedna kozmetika a kvalitné parfémy, s ktorými dobyla svet trojica Charles Revson, jeho brat Joseph a chemik Karel Lachman, ktorý sa v názve podieľal písmenom "l". Už počas Veľkej hospodárskej krízy začali vyrábať laky na nechty alebo rúže. V roku 1973 uspeli s parfémom Jontue, ktorý sa stal bestsellerom nielen v USA. Ich kontroverzná reklama vždy vzbudzovala veľký záujem, spoločnosť Revlon už v 70. a 80. rokoch tŕžila miliardy dolárov ročne.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kód 90001.-Revlon Charlie Silver. Dámska Toaletná voda (100ml).-Krabička trochu prelomená prepravou.Nemá fóliu. Zloženie: marhuľa, magnólia, hroznový kvet, broskyňa, limetka, hruška, konvalinka. Objem:100ml.
bežná cena 23,50 €
naša cena 4,90 €Kód 90002.-Revlon Charlie Blue. Dámska Toaletná voda (100ml). Zloženie: citrusové esencie, broskyňa, hyacint, estragón, jazmín, konvalinka, cyklámen, klinček, céder, santal, větvičník, vanilka. Revlon Charlie Blue je jedinečná kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa perfektne hodí pre všetky vekové kategórie. Tento jemný a podmanivý parfém Charlie Blue vás úplne očarí a dodá vám ten správny
bežná cena 23,50 €
naša cena 4,90 €Kód 90003.- Revlon Charlie Gold. Dámska Toaletná voda (100ml). Zloženie: pomaranč, marhuľa, santalové drevo, slivka, jantár, škorica, pižmo, fialka, frézia, broskyňa, jazmín, karamel, klinček, céder, ruže. Medzi parfémy tohto radu patrí aj kvetinovo-orientálna kompozícia, Charlie Gold. Navštívte zvodné krajiny Orientu a nechajte svoje zmysly rozmaznávať zmesou kvetín, korenia, ovocia a
bežná cena 23,50 €
naša cena 4,90 €Kód 90009.-Revlon Charlie White. Dámsky Eau de Fraiche (100ml) Zloženie: bergamot, pomarančový kvet, ruža, broskyňa, vodný melón, fialka, jazmín, santalové drevo, vetiver. Objem:100ml.
bežná cena 12,90 €
naša cena 4,90 €