Oriflame-NovAge

Usporiadať podľa 
Výrobca 

  Kód 31540.Liftingový denný krém s SPF 15 NovAge Ultimate Lift Advanced. Vysoko účinný spevňujúci denný krém Liftingový AspartoLift patentovaný, technológia a rastlinné extrakty kmeňových buniek obnovujú pevnosť pokožky a jej pružnosť . Má jemnú arómu.Ráno denný krém hydratuje pokožku a chráni ju pred agresívnymi faktormi životného prostredia.Použite denný krém okamžite po použití séra na tvár,
bežná cena 49,90 €
naša cena 17,90 €  Kód 31541.-Liftingový nočný krém NovAge Ultimate Lift. Nočný krém s patentovanou technológiou a AspartoLift Výťažky z rastlín kmeňových buniek aktívne zvlhčuje pokožku a obnovuje jej pevnosť a pružnosť počas spánku. Primárna starostlivosť, v noci vaša pleť odpočíva a zotavuje sa. Zabezpečuje obnovu pokožky a intenzívnu výživu počas spánku a pomáha nočný krém spevniť vašu pokožku.Pokožke sa
bežná cena 49,90 €
naša cena 16,90 €  Kód 31542.-Liftingový očný krém NovAge Ultimate Lift Advanced. Jemný krém s hodvábnou textúrou na základe jedinečnej patentovanej technológie AspartoLift a rastlinný extrakt kmeňových buniek posilňuje, spevňuje a zlepšuje pružnosť pokožky okolo očí, vizuálne omladzujúci vzhľad. Pri pravidelnom používaní výrazne spevňuje pokožku okolo očí, ktorá je pružnejšia a vyhladenejšia.Okamžite robí
bežná cena 26,90 €
naša cena 10,90 €Kód 31545.-Nočný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Nočný krém patentovaným Tri-Peptide technológie a Solanaceae Plant Stem bunkový extrakt koriguje vrásky, upokojuje a osviežuje textúry tón v priebehu času. Intenzívne hydratuje a vyživuje pre jemnú, vláčnu kožu ráno. Jemne parfumované. Objem:50ml.
bežná cena 44,90 €
naša cena 15,90 €Kód 31546.-Očný krém na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Pokrokový účinný očný krém proti vráskam, posilnený o patentovaný komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovca, viditeľne koriguje jemné linky aj vrásky a pomáha redukovať tmavé kruhy a opuch pod očami. Očné partie zostanú hladké a žiarivé. S chladivým guľôčkovým masážnym aplikátorom. Neparfumovaný.
bežná cena 22,90 €
naša cena 7,90 €Kód 31547.-Sérum na vyhladenie vrások NovAge Ecollagen. Moderné účinné supersérum proti vráskam, obohatené o patentovaný komplex Tri-Peptide a výťažok rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovca. Viditeľne koriguje vrásky, vyhladzuje textúru pleti a osviežuje jej tón. Podporí účinok denného a nočného krému Ecollagen. Jemne parfumované. Objem:30ml.
bežná cena 29,90 €
naša cena 16,90 €Kód 31978.-Denný hydratačný krém NovAge True Perfection. Pokrokový denný krém posilnený o výťažok z hodvábneho stromu a výťažok rastlinných kmeňových buniek z Acai. Ihneď poskytne pleti dlhodobú hydratáciu, dodá jej svieži, žairivý a zdravý vzhľad a časom minimalizuje rozšírené póry. Pomáha oddialiť tvorbu jemných liniek a vrások. Jemne parfumovaný. Objem:50ml.
bežná cena 34,90 €
naša cena 13,90 €Kód 31979.-Revitalizačné sérum NovAge True Perfection Miracle. Moderné účinné sérum obohatené o výťažok z hodvábneho stromu a komplex InstantGlow. Vyhladzuje pleť, podporuje jej žiarivosť a časom pomáha oddialiť tvorbu jemných liniek a vrások. Ľahká, rýchlo sa vstrebávajúca receptúra ihneď opticky zdokonalí vzhľad pleti. Jemne parfumované. Objem:30ml.
bežná cena 34,90 €
naša cena 14,90 €Kód 31980.-Obnovujúci nočný krém NovAge True Perfection. Účinný moderný nočný krém, obohatený o výťažok z hodvábneho stromu a kyselinu glykolovú, pomáha zdokonaliť pleť. Dodáva jej svieži, žiarivý vzhľad a zjemňuje jej póry. Okamžite jej dodá vlahu a hydratuje ju po celú noc. Pomáha oddialiť tvorbu jemných liniek a vrások. Jemne parfumovaný. Objem:50ml.
bežná cena 35,90 €
naša cena 13,90 €Kód 31981.-Rozjasňujúci očný krém NovAge True Perfection. Moderný zdokonaľujúci očný krém posilnený o výťažok z hodvábneho stromu a kofeín. Vyhladzuje prvé mimické vrásky a časom pomáha zmenšiť opuch a tmavé kruhy pod očami. Pomáha oddialiť tvorbu vrások. Hodvábna, chladivá receptúra s guľôčkovým masážnym aplikátorom. Neparfumovaný. Objem:15ml.
bežná cena 19,90 €
naša cena 7,90 €Kód 32128.-Regeneračná tonizačná pleťová voda NovAge. Pokroková tonizačná voda s účinkom proti vráskam, posilnená o komplex CellRenew, časom napomáha optimálnej obnove buniek a dodáva pleti hladký, žiarivý vzhľad. Odstraňuje posledné zvyšky nečistôt a make-upu. Zanechá pleť čistú, hladkú a sviežu. Jemne parfumovaná. Objem:200ml.
bežná cena 22,90 €
naša cena 7,90 €  Kód 32597.-Vyživujúce čistiace mlieko NovAge. Krém s anti-aging efektom na báze technológie NutriPlus troch ošetrujúcich aktívnych látok a esenciálnych olejov hlboko čistí a vyživuje pokožku, odstránenie make-upu a nečistôt.Okamžite čistí pleť, zanecháva ju sviežu, zamatovo a hydratovanú • Udržuje lipidovú rovnováhu pokožky a prispieva k jeho hlbokej výžive • pleť vyzerá žiarivejšia po 7
bežná cena 24,90 €
naša cena 6,90 €